Koncert dla malucha

Czereśnie ▪ Kraków, PL

Andrzej Zagajewski – mandola, banjo, ukulele, śpiew
Wojciech Wędzicha – instrumenty klawiszowe,
śpiew, grzechotki, klarnet
Jakub Lewicki – gitara basowa, tuba, śpiew
Mateusz Nowicki – instrumenty perkusyjne

niedziela
27
maja 2018
14:00
Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie
Bilety:
  5 zł

Wyjątkowy koncert dla przedszkolaków, w którym najmłodsi nie tylko słuchają, ale i grają na instrumentach. A mimo to dorośli mogą tej muzyki słuchać z przyjemnością


Czereśnie piszą o sobie:

Tworzymy muzykę skierowaną przede wszystkim do najmłodszych odbiorców, ale ponieważ dźwięki nie znają granic, polecamy się również wytrawnym słuchaczom. Śpiewamy o zagadnieniach ważnych dla dzieci i dorosłych – przyrodzie, zawodach, owocach i warzywach, poruszamy też niezmiennie istotne problemy ekologiczne. Wśród naszych utworów nie brakuje piosenek na różne okazje, np. dla Mamy, Taty czy Pana Strażaka. Występujemy w czteroosobowym składzie, grając na różnych instrumentach (mandola, banjo, ukulele, instrumenty perkusyjne, gitara basowa, tuba itd.). W 2017 r. światło dzienne ujrzał nasz debiutancki album „Ale wrzawa!”.

 Naszym celem jest wzbogacenie sceny muzycznej dla najmłodszych odbiorców. Pamiętaj! Muzyka to nie tylko sposób na relaks i dobra zabawa, ale przede wszystkim element pobudzający rozwój każdego człowieka, przede wszystkim tego najmłodszego – jego wrażliwości, kreatywności i zdolności.